Ovladač výfukových klapek pro Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2011

Ovladač výfukových klapek pro Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2011

Ovladač výfukových klapek pro Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2011
Akrapovič Sound Kit
pro Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2011
P-HF880
Typ produktu: Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit
Výrobce: Akrapovič
Volitelný Akrapovič Sound Kit umožňuje majitelům vybraných výfuků Akrapovič ovládat zvuk systému z kokpitu svého vozu. Pomocí technologie Akrapovič mohou řidiči snadno přepínat mezi tichým režimem a sportovnějším zvukem. Použitím příjímače, který otevírá nebo uzavírá klapky na konci výfukového systému, mohou řidiči pomocí Sound Remote Controlleru nebo nové aplikace pro smartphony (pro iOS a Android) regulovat klapky. V tomto případě již homologace ECE není platná. Obrázky jsou symbolické.
Cena: 538 EUR bez DPH, 651 EUR s DPH

Další produkty pro Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2011

Doplňující informace k Ovladač výfukových klapek pro Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2011

Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit Akrapovič

Díky Akrapovič Sound Kit můžete ovládat klapku výfuku z interiéru vozidla a snadno tak volit mezi tichým nebo agresivnějším zvukovým zážitkem. Klapku lze řídit dálkovým ovladačem nebo pomocí aplikace pro váš smartphone.

Lamborghini

Lamborghini

Není pochyb, že majitel italského supersportu Lamborghini si žádá jen to nejlepší a nechce dělat kompromisy. Proto jsou tu výfuky Akrapovič, které byly vyvinuty specificky pro modely značky Lamborghini za použití těch nejdokonalejších dostupných materiálů a postupů.

Inženýři firmy Akrapovič uplatnili své mistrovství a použili materiály prověřené vesmírnými programy, aby vytvořili pozoruhodné výfukové systémy, které výrazně překonají i tovární řešení Lamborghini. Výfuk akrapovič zvýší výkon a točivý moment, zlepší odezvu na plyn a výrazně sníží hmotnost. Svým zvukem vyrazí dech posádce i okolí vozu. Výfuk Slip-On Line vyrobený z kombinace titanu a Inconelu pro Lamborgini Aventador LP 700-4 dokonce získal prestižní ocenění Red Dot Design Award. V nabídce Akrapovič dále najdete Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Výfuk Slip-On line (Titan), Karbonové koncovky výfuku, Slip-On Line (Titanium).

Vyberte si výfuk Akrapovič pro Lamborghini Gallardo LP 550-2 Coupé, Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder, Lamborghini Gallardo LP 570-4 Coupé/Spyder, Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder, Lamborghini Huracán LP 610-4 Coupé/Spyder.