O značce Akrapovič

Akrapovič je průkopníkem ve svém oboru a je široce uznáván jako vysoce inovativní společnost v oblasti technologie materiálů. Značka je synonymem pro nejvyšší úroveň designu, zvýšení výkonu a vytvoření nezaměnitelného hluboce rezonančního výfukového zvuku. Výrobky společnosti jsou navrženy a vyrobeny pro motocykly a výkonná auta vášnivou a vysoce kvalifikovanou pracovní silou více než 1000 zaměstnanců s využitím nejmodernějších technologií, procesů a nejkvalitnějších materiálů. Oddělení Racing vývoje R&D pracuje s desítkami závodních týmů. Více než 100 mistrů světa se již spoléhalo na výfukové systémy Akrapovič. A to je jen začátek dlouhé vzrušující jízdy.

Pure Performance - Čistý výkon

Akrapovič nabízí širokou škálu výfukových systémů, materiálů a koncovek výfuku, které doplňují a vylepšují vaše auto.
Společnost tráví bezpočet hodin vývojem produktů s jedinečným rezonančním zvukem. Vaše auto bude znít tak, jak to bylo vždy zamýšleno.

Nastartujte motor a zažijte čistý výkon!

Jsme připraveni vám aktivně pomáhat se správným výběrem automobilového výfuku Akrapovič. Spolupracujeme přímo s továrnou a rádi vám poskytneme nejnovějších informací o vývoji a aktuální skladové dostupnosti.
Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti s výběrem produktu a doporučením pro vyladění ECU.