Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder

Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder
Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Lamborghini. Dodejte svému automobilu Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder máme v nabídce výfuky slip-on.

Výfuky pro Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder dle roku výroby

Doplňující informace k Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder

Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder

Lamborghini

Lamborghini

Není pochyb, že majitel italského supersportu Lamborghini si žádá jen to nejlepší a nechce dělat kompromisy. Proto jsou tu výfuky Akrapovič, které byly vyvinuty specificky pro modely značky Lamborghini za použití těch nejdokonalejších dostupných materiálů a postupů.

Inženýři firmy Akrapovič uplatnili své mistrovství a použili materiály prověřené vesmírnými programy, aby vytvořili pozoruhodné výfukové systémy, které výrazně překonají i tovární řešení Lamborghini. Výfuk akrapovič zvýší výkon a točivý moment, zlepší odezvu na plyn a výrazně sníží hmotnost. Svým zvukem vyrazí dech posádce i okolí vozu. Výfuk Slip-On Line vyrobený z kombinace titanu a Inconelu pro Lamborgini Aventador LP 700-4 dokonce získal prestižní ocenění Red Dot Design Award. V nabídce Akrapovič dále najdete Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Výfuk Slip-On line (Titan), Karbonové koncovky výfuku, Slip-On Line (Titanium).

Vyberte si výfuk Akrapovič pro Lamborghini Gallardo LP 550-2 Coupé, Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder, Lamborghini Gallardo LP 570-4 Coupé/Spyder, Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder, Lamborghini Huracán LP 610-4 Coupé/Spyder.