Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2008

Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2008
Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Lamborghini. Dodejte svému automobilu Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder rok výroby 2008 více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder rok výroby 2008 máme v nabídce koncovky výfuku, výfuky slip-on, Akrapovič Sound Kit.

Doplňující informace k Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder 2008

Lamborghini

Lamborghini

Není pochyb, že majitel italského supersportu Lamborghini si žádá jen to nejlepší a nechce dělat kompromisy. Proto jsou tu výfuky Akrapovič, které byly vyvinuty specificky pro modely značky Lamborghini za použití těch nejdokonalejších dostupných materiálů a postupů.

Inženýři firmy Akrapovič uplatnili své mistrovství a použili materiály prověřené vesmírnými programy, aby vytvořili pozoruhodné výfukové systémy, které výrazně překonají i tovární řešení Lamborghini. Výfuk akrapovič zvýší výkon a točivý moment, zlepší odezvu na plyn a výrazně sníží hmotnost. Svým zvukem vyrazí dech posádce i okolí vozu. Výfuk Slip-On Line vyrobený z kombinace titanu a Inconelu pro Lamborgini Aventador LP 700-4 dokonce získal prestižní ocenění Red Dot Design Award. V nabídce Akrapovič dále najdete Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Výfuk Slip-On line (Titan), Karbonové koncovky výfuku, Slip-On Line (Titanium).

Vyberte si výfuk Akrapovič pro Lamborghini Gallardo LP 550-2 Coupé, Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé/Spyder, Lamborghini Gallardo LP 570-4 Coupé/Spyder, Lamborghini Huracán LP 580-2 Coupé/Spyder, Lamborghini Huracán LP 610-4 Coupé/Spyder.