Zvolte výfuk

˅
˅
˅

Výfuky Akrapovič pro automobily

Výfukové systémy Akrapovič jsou k dispozici pro následující značky automobilů:

Společnost Akrapovič je světovým lídrem v oblasti sportovních a závodních výfukových systémů. Sportovní výfuky Akrapovič dodají vašemu automobilu vyšší výkon i točivý moment v nejpoužívanějším rozpětí otáček, zrychlí odezvu na plyn, posílí zvukový projev a snížením hmotnosti přispějí ke zlepšení jízdních vlastností.

Sofistikované titanové a nerezové výfukové systémy Akrapovič jsou vyvíjeny individuálně pro každý model automobilu tak, aby omezily protitlak ve výfukovém systému s pozitivním vlivem na dynamiku vozu, snížily váhu auta a díky vysoké kvalitě umožnili bezproblémovou instalaci na vozidlo. Kromě sportovních výfuků pro aftermarket segment Akrapovič vyvíjí také výfuky do prvovýroby pro automobilky jako Cupra, Bentley, Lamborghini, Porsche nebo Volkswagen.

Inženýři při vývoji kladou důraz také na dokonalý zvukový projev, který je v souladu s charakterem vozu, dodá řízení patřičné emoce a díky absenci nežádoucích zvuků neobtěžuje i při dlouhém cestování. Použití špičkových materiálů navíc dodává produktům značky Akrapovič neobyčejnou odolnost a vysokou životnost. Pro lepší zážitek ze sportovního výfuku Akrapovič jej lze v mnoha případech doplnit také o volitelný Akrapovič Sound Kit.