Koncovka výfuku (karbon) pro Mini JCW Coupé (R58) 2011

Koncovka výfuku (karbon) pro Mini JCW Coupé (R58) 2011
Koncovka výfuku (karbon) pro Mini JCW Coupé (R58) 2011
Tail pipe set (Carbon)
pro Mini JCW Coupé (R58) 2011
TP-MINR56/57-CA
Typ produktu (Akrapovič): Karbonové koncovky výfuku
Výrobce: Akrapovič
Koncovky výfuku jsou nejviditelnější součástí výfukového systému, a proto jim Akrapovič věnuje zvláštní pozornost. Abychom uspokojili i ten nejnáročnější vkus, vytvořili jsme speciální ručně vyrábené koncovky výfuku z uhlíkových vláken. Aby se naše koncovky výfuku ještě více odlišovaly od ostatních, kromě výběru těch nejlepších materiálů jsme je také zvětšili
Cena: 582 EUR bez DPH, 704 EUR s DPH

Další produkty pro Mini JCW Coupé (R58) 2011

Doplňující informace k koncovce výfuku (karbon) pro Mini JCW Coupé (R58) 2011

Karbonové koncovky výfuku Akrapovič

Karbonové koncovky výfuku dodají špičkový sportovně závodní vzhled té nejviditelnější části celého výfukového systému. Navíc jsou velmi lehké a odolné.

Koncovky výfuku jsou vyvinuty speciálně a pouze pro výfuky Akrapovič a jsou pečlivě navrženy pro každý konkrétní model.

Mini

Mini

Britská značka Mini je dodnes synonymem pro stylové kompaktní vozy. Ty však zejména ve variantách Cooper a John Cooper Works nabízejí také pozoruhodné jízdní výkony, které můžete ještě posílit použitím výfukového systému Akrapovič. Dodáte jim tak více výkonu a zvuk, který zrychlí tep a posílí řidičské zážitky.

Pro modely Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57), Mini Cooper S Coupé (R58), Mini Cooper S Roadster (R59), Mini JCW (R56) / JCW Cabrio (R57), Mini JCW Coupé (R58), Mini JCW Clubman ALL4 (F54), Mini JCW Countryman ALL4 (F60) máme v nabídce Karbonové koncovky výfuku, Sada koncovek výfuku (Titan), Downpipe (Nerez), Výfukový systém Evolution Line (Nerez), Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Sada spojovacích trubek Evolution (Nerez), Slip-On Line (Titanium).

Mini JCW Coupé (R58)