Mini JCW Clubman ALL4 (F54)

Mini JCW Clubman ALL4 (F54)
Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Mini. Dodejte svému automobilu Mini JCW Clubman ALL4 (F54) více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro JCW Clubman ALL4 (F54) máme v nabídce Akrapovič Sound Kit, výfuky slip-on.

Výfuky pro Mini JCW Clubman ALL4 (F54) dle roku výroby

Doplňující informace k Mini JCW Clubman ALL4 (F54)

Alternativní názvy Mini JCW Clubman ALL4 (F54)

  • Výfuky Akrapovič pro vozidla MINI JCW Clubman ALL4 (F54) - OPF/GPF
Mini JCW Clubman ALL4 (F54)

Mini

Mini

Britská značka Mini je dodnes synonymem pro stylové kompaktní vozy. Ty však zejména ve variantách Cooper a John Cooper Works nabízejí také pozoruhodné jízdní výkony, které můžete ještě posílit použitím výfukového systému Akrapovič. Dodáte jim tak více výkonu a zvuk, který zrychlí tep a posílí řidičské zážitky.

Pro modely Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57), Mini Cooper S Coupé (R58), Mini Cooper S Roadster (R59), Mini JCW (R56) / JCW Cabrio (R57), Mini JCW Coupé (R58), Mini JCW Clubman ALL4 (F54), Mini JCW Countryman ALL4 (F60) máme v nabídce Karbonové koncovky výfuku, Sada koncovek výfuku (Titan), Downpipe (Nerez), Výfukový systém Evolution Line (Nerez), Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Sada spojovacích trubek Evolution (Nerez), Slip-On Line (Titanium).