Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57)

Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57)
Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Mini. Dodejte svému automobilu Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57) více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57) máme v nabídce koncovky výfuku, sportovní výfuky.

Výfuky pro Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57) dle roku výroby

Doplňující informace k Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57)

Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57)

Mini

Mini

Britská značka Mini je dodnes synonymem pro stylové kompaktní vozy. Ty však zejména ve variantách Cooper a John Cooper Works nabízejí také pozoruhodné jízdní výkony, které můžete ještě posílit použitím výfukového systému Akrapovič. Dodáte jim tak více výkonu a zvuk, který zrychlí tep a posílí řidičské zážitky.

Pro modely Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57), Mini Cooper S Coupé (R58), Mini Cooper S Roadster (R59), Mini JCW (R56) / JCW Cabrio (R57), Mini JCW Coupé (R58), Mini JCW Clubman ALL4 (F54), Mini JCW Countryman ALL4 (F60) máme v nabídce Karbonové koncovky výfuku, Sada koncovek výfuku (Titan), Downpipe (Nerez), Výfukový systém Evolution Line (Nerez), Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Sada spojovacích trubek Evolution (Nerez), Slip-On Line (Titanium).