Audi S7 Sportback (C7)

Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál sportovních vozidel Audi S7 Sportback (C7). Dodejte svému automobilu S7 Sportback (C7) více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější a jedinečný zvukový projev tolik charakteristický a oblíbený u sportovních aut.

Pro S7 Sportback (C7) máme v nabídce např. Evolution Line (Titanium) dodávající vozu Audi S7 Sportback (C7) hluboký zvuk při nižších otáčkách a sportovnější tón při vzestupu otáček.

Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s výběrem ideálního výfuku Akrapovič pro váš vůz S7 Sportback (C7). Spolupracujeme přímo s továrnou a rádi vám poskytneme informace aktuální skladové dostupnosti Akrapovič výfuků. Také pro vaše sportovní Audi doporučíme nejvhodnější instalaci výfuku Akrapovič.

Výfuky pro Audi S7 Sportback (C7) dle roku výroby

Doplňující informace k Audi S7 Sportback (C7)

Audi S7 Sportback (C7)

Výrazné a ostré linie, tak charakteristické pro karoserii kupé – to je Audi S7 Sportback (C7). A také interiér S7 zdůrazňuje estetický a sportovní charakter tohoto vozu. Pohodlné, rychlé a technicky dokonalé Audi je prostě báječný cesťák, který nijak nezaostává za kategorií luxusních limuzín. 

Výfuky Akrapovič pro vozidla Audi

Výfuky Akrapovič pro vozidla Audi

Německá automobilka Audi navazuje na svou silnou sportovní tradici započatou modelem Quattro a jeho úspěchy v motorsportu. Dnes své znalosti vývoje výkonných vozů úročí v řadách S a RS, ale také v supersportovním R8. Sportovní laděné výfuky Akrapovič pokrývají modely Audi Audi S3 Sportback (8Y), Audi S3 Sedan (8Y), Audi S6 Avant/Limousine (C7), Audi RS 6 Avant (C7), Audi RS 6 Avant (C8), Audi RS 6 Avant (C8) - OPF/GPF, Audi S7 Sportback (C7), Audi RS 7 Sportback (C7), Audi RS 7 Sportback (C8), Audi RS 7 Sportback (C8) - OPF/GPF, Audi RS Q8 (4M), Audi RS Q8 (4M) - OPF/GPF, Audi R8 5.2 FSI Coupé/Spyder.

K dispozici jsou tyto specifické produkty pro perfektní performance ladění výfuku vašeho Audi: Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Výfuk Slip-On line (Titan), Titanové sportovní výfuky Evolution Line, Downpipe sada (Nerez), Sada spojovacích trubek výfuku (Nerez) - pro aftermarket výfuk Akrapovič, Sada spojovacích trubek výfuku (Nerez) - pro výfuk Audi Sport Akrapovič, Zadní karbonový difuzor - Vysoký lesk, Zadní karbonový difuzor - Mat, Downpipe / Link pipe set (SS), Link pipe set (SS), Výfukový systém Evolution Line (Titan) - pro OPF/GPF, Sada spojovacích trubek Evolution (Nerez).