Audi RS 6 Avant (C8)

Audi RS 6 Avant (C8)

Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál sportovních vozidel Audi RS 6 Avant (C8). Dodejte svému automobilu Audi RS 6 Avant (C8) více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější a jedinečný zvukový projev tolik charakteristický pro sportovní vozy.

Pro RS 6 Avant (C8) máme v nabídce karbonový difuzor, Akrapovič Sound Kit, sportovní výfuky.

Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s výběrem ideálního výfuku Akrapovič pro váš vůz Audi RS 6 Avant (C8). Spolupracujeme přímo s továrnou a rádi vám poskytneme informace aktuální skladové dostupnosti Akrapovič výfuků. Také pro vaše sportovní Audi doporučíme nejvhodnější instalaci výfuku Akrapovič.

Výfuky pro Audi RS 6 Avant (C8) dle roku výroby

Příspěvky k Audi RS 6 Avant (C8)

Doplňující informace k Audi RS 6 Avant (C8)

AUDI RS 6 Avant (C8)

Audi RS 6 Avant (C8)

Audi RS 6 Avant (C8) je sportovní verze modelové řady Audi A6 Avant. Audi RS 6 Avant (C8) je skvělým vozem pro integraci laděných výfukových systémů Akrapovič. Jeho předností je nízká hmotnost a jedinečný zvuk, který si užijete v nízkých i vysokých otáčkách. 

Audi

Audi

Německá automobilka Audi navazuje na svou silnou sportovní tradici započatou modelem Quattro a jeho úspěchy v motorsportu. Dnes své znalosti vývoje výkonných vozů úročí v řadách S a RS, ale také v supersportovním R8. Sportovní laděné výfuky Akrapovič pokrývají modely Audi Audi S3 Sportback (8Y), Audi S3 Sedan (8Y), Audi RS3 Sportback (8Y), Audi RS3 Sedan (8Y), Audi S6 Avant/Limousine (C7), Audi RS 6 Avant (C7), Audi RS 6 Avant (C8), Audi RS 6 Avant (C8) - OPF/GPF, Audi S7 Sportback (C7), Audi RS 7 Sportback (C7), Audi RS 7 Sportback (C8), Audi RS 7 Sportback (C8) - OPF/GPF, Audi RS 6 Avant / RS 7 Sportback Performance (C8), Audi RS Q8 (4M), Audi RS Q8 (4M) - OPF/GPF, Audi R8 5.2 FSI Coupé/Spyder.

K dispozici jsou tyto specifické produkty pro perfektní performance ladění výfuku vašeho Audi: Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Slip-On Line (Titanium), Titanové sportovní výfuky Evolution Line, Downpipe sada (Nerez), Sada spojovacích trubek výfuku (Nerez) - pro aftermarket výfuk Akrapovič, Sada spojovacích trubek výfuku (Nerez) - pro výfuk Audi Sport Akrapovič, Zadní karbonový difuzor - Vysoký lesk, Zadní karbonový difuzor - Mat, Downpipe / Link pipe set (SS), Link pipe set (SS).