Audi RS Q8 (4M)

Audi RS Q8 (4M)

Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Audi. Dodejte svému automobilu Audi RS Q8 (4M) více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Q8 RS (4M) máme v nabídce sportovní výfuky a ovladače klapek.

Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s výběrem ideálního výfuku Akrapovič pro váš vůz Audi RS Q8 (4M) Spolupracujeme přímo s výrobou a rádi vám poskytneme informace aktuální skladové dostupnosti Akrapovič výfuků. Také pro vaše sportovní Audi Q8 RS (4M) doporučíme nejvhodnější instalaci výfuku Akrapovič.

Výfuky pro Audi RS Q8 (4M) dle roku výroby

Doplňující informace k Audi RS Q8 (4M)

Jak tvrdí výrobce – v prostorném interiéru čtyřdveřového SUV Audi RS Q8 (4M) se budete cítit příjemně jako u sebe doma v obývacím pokoji. Audi nabízí dostatek místa a působí luxusním dojmem. Díky podvozku se s všestranným Audi Q8 RS (4M) můžete bez obav vydat i mimo silnice. A k tomu nabízí zrychlení impozantní nejen pro tuto kategorii. Povyšte dojem z tohoto SUV predátora dalším vylepšením výkonu a dosažením typického nezaměnitelného hlubokého výfukového zvuku.

Audi

Audi

Německá automobilka Audi navazuje na svou silnou sportovní tradici započatou modelem Quattro a jeho úspěchy v motorsportu. Dnes své znalosti vývoje výkonných vozů úročí v řadách S a RS, ale také v supersportovním R8. Sportovní laděné výfuky Akrapovič pokrývají modely Audi Audi S3 Sportback (8Y), Audi S3 Sedan (8Y), Audi RS3 Sportback (8Y), Audi RS3 Sedan (8Y), Audi S6 Avant/Limousine (C7), Audi RS 6 Avant (C7), Audi RS 6 Avant (C8), Audi RS 6 Avant (C8) - OPF/GPF, Audi S7 Sportback (C7), Audi RS 7 Sportback (C7), Audi RS 7 Sportback (C8), Audi RS 7 Sportback (C8) - OPF/GPF, Audi RS Q8 (4M), Audi RS Q8 (4M) - OPF/GPF, Audi R8 5.2 FSI Coupé/Spyder.

K dispozici jsou tyto specifické produkty pro perfektní performance ladění výfuku vašeho Audi: Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Slip-On Line (Titanium), Titanové sportovní výfuky Evolution Line, Downpipe sada (Nerez), Sada spojovacích trubek výfuku (Nerez) - pro aftermarket výfuk Akrapovič, Sada spojovacích trubek výfuku (Nerez) - pro výfuk Audi Sport Akrapovič, Zadní karbonový difuzor - Vysoký lesk, Zadní karbonový difuzor - Mat, Downpipe / Link pipe set (SS), Link pipe set (SS).