Výfukové svody a spojovací trubky pro turbomychadla pro Nissan GT-R 2015

Výfukové svody a spojovací trubky pro turbomychadla pro Nissan GT-R 2015
Downpipe / Link pipe set (SS) for stock turbochargers
pro Nissan GT-R 2015
DP/L-NI/SS/1
Typ produktu: Sada downpipe / spojovacích trubek (Nerez) pro standardní turbodmychadla
Výrobce: Akrapovič

Tato propojovací trubka se svody vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli byla navržena tak, aby dokonale pasovala k seriovým turbodmychadlům (nebo turbodmychadlům, kde spojovací body mezi turby a svody mají stejný tvar jako v sérii). Propojovací trubka se svody byla vyvinuta pomocí technologie přímo ze závodního světa. Dva větší 92,8 mm izolované svody umožňují optimální průtok a příruby odlité ve vlastní slévárně zajišťují dokonalé uchycení. Přední spojovací trubka má nerezový kolektor s ohebnými trubkami na míru. V kombinaci s výfuky Evolution Race Line celý systém významně snižuje protitlak a poskytuje optimalizovaný průtok s více než 40% nárůstem průtoku výfukových plynů a zároveň nabízí neomezené možnosti ladění. Přeprogramování ECU je nutné.

TENTO PRODUKT NESPLŇUJE POŽADAVKY NA EMISE PRO SILNIČNÍ POUŽITÍ.

Cena: 3 035 EUR bez DPH, 3 672 EUR s DPH

Další produkty pro Nissan GT-R 2015

Doplňující informace k Výfukové svody a spojovací trubky pro turbomychadla pro Nissan GT-R 2015

O značce Nissan

Výfuky Akrapovič pro vozidla Nissan

Japonský výrobce aut Nissan ma v nabídce několik sportovně orientovaných modelů aut jako Nissan 370Z, Nissan GT-R.

Tyto vozy nabízejí značný potenciál k výkonnostním úpravám a právě sportovní výfukty Akrapovič jsou jednou z cest, jak snížit odpor odvodu spalin, zvýšit výkon a točivý moment, snížit hmotnost a posílit zvukový zážitek.

Výrobce výfuků Akrapovič pro značku Nissan nabízí produkty jako sportovní výfuky, výfuky slip-on, koncovky výfuku, závodní výfuky a to konkrétně pro modely Nissan 370Z, Nissan GT-R.

Sortiment Akrapovič pro automobily Nissan zahrnuje Výfukový systém Evolution Line (Nerez) (Evolution Line (SS)), Výfuk Slip-On Line (Nerez) (Slip-On Line (SS)), Karbonové koncovky výfuku (Tail pipe set (Carbon)), Výfuk Slip-On line (Titan) (Slip-On line (Titanium)), Titanové závodní výfuky Evolution Race Line (Evolution Race Line (Titanium)), Sada downpipe / spojovacích trubek (Nerez) pro standardní turbodmychadla (Downpipe / Link pipe set (SS) for stock turbochargers), Spojovací trubka (Nerez) pro aftermarket turbodmychadla (Link pipe (SS) for aftermarket turbochargers), Titanové sportovní výfuky Evolution Line (Evolution Line (Titanium)) 

Nissan GT-R

Nissan GT-R

Nissan GT-R je sportovní auto třídy super sport.

Výrobce sportovních výfuků Akrapovič má pro Nissan GT-R v nabídce produkty jako: Karbonové koncovky výfuku, Výfuk Slip-On line (Titan), Titanové závodní výfuky Evolution Race Line, Sada downpipe / spojovacích trubek (Nerez) pro standardní turbodmychadla, Spojovací trubka (Nerez) pro aftermarket turbodmychadla, Titanové sportovní výfuky Evolution Line