Koncovky výfuku 125 mm (karbon) pro Nissan GT-R 2015

Koncovky výfuku 125 mm (karbon) pro Nissan GT-R 2015
Tail pipe set (Carbon,dia 125 mm) GT-R
pro Nissan GT-R 2015
TP-NIR35C
Typ produktu: Karbonové koncovky výfuku
Výrobce: Akrapovič
Koncovky výfuku jsou nejviditelnější součástí výfukového systému, a proto jim Akrapovič věnuje zvláštní pozornost. Abychom uspokojili i ten nejnáročnější vkus, vytvořili jsme speciální ručně vyrábené koncovky výfuku z uhlíkových vláken.
Cena: 1 302 EUR bez DPH, 1 576 EUR s DPH

Dokumenty k koncovce výfuku (karbon) pro Nissan GT-R 2015

Další produkty pro Nissan GT-R 2015

Doplňující informace k koncovce výfuku (karbon) pro Nissan GT-R 2015

Karbonové koncovky výfuku Akrapovič

Karbonové koncovky výfuku dodají špičkový sportovně závodní vzhled té nejviditelnější části celého výfukového systému. Navíc jsou velmi lehké a odolné.

O značce Nissan

Výfuky Akrapovič pro vozidla Nissan

Japonský výrobce aut Nissan ma v nabídce několik sportovně orientovaných modelů aut jako Nissan 370Z, Nissan GT-R.

Tyto vozy nabízejí značný potenciál k výkonnostním úpravám a právě sportovní výfukty Akrapovič jsou jednou z cest, jak snížit odpor odvodu spalin, zvýšit výkon a točivý moment, snížit hmotnost a posílit zvukový zážitek.

Výrobce výfuků Akrapovič pro značku Nissan nabízí produkty jako sportovní výfuky, výfuky slip-on, koncovky výfuku, závodní výfuky a to konkrétně pro modely Nissan 370Z, Nissan GT-R.

Sortiment Akrapovič pro automobily Nissan zahrnuje Výfukový systém Evolution Line (Nerez) (Evolution Line (SS)), Výfuk Slip-On Line (Nerez) (Slip-On Line (SS)), Karbonové koncovky výfuku (Tail pipe set (Carbon)), Výfuk Slip-On line (Titan) (Slip-On line (Titanium)), Titanové závodní výfuky Evolution Race Line (Evolution Race Line (Titanium)), Sada downpipe / spojovacích trubek (Nerez) pro standardní turbodmychadla (Downpipe / Link pipe set (SS) for stock turbochargers), Spojovací trubka (Nerez) pro aftermarket turbodmychadla (Link pipe (SS) for aftermarket turbochargers), Titanové sportovní výfuky Evolution Line (Evolution Line (Titanium)) 

Nissan GT-R

Nissan GT-R

Nissan GT-R je sportovní auto třídy super sport.

Výrobce sportovních výfuků Akrapovič má pro Nissan GT-R v nabídce produkty jako: Karbonové koncovky výfuku, Výfuk Slip-On line (Titan), Titanové závodní výfuky Evolution Race Line, Sada downpipe / spojovacích trubek (Nerez) pro standardní turbodmychadla, Spojovací trubka (Nerez) pro aftermarket turbodmychadla, Titanové sportovní výfuky Evolution Line