Volkswagen Golf (VII) GTI FL (169 kW)

Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Volkswagen. Dodejte svému automobilu Volkswagen Golf (VII) GTI FL (169 kW) více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Golf (VII) GTI FL (169 kW) máme v nabídce závodní výfuky slip-on.

Výfuky pro Volkswagen Golf (VII) GTI FL (169 kW) dle roku výroby

Doplňující informace k Volkswagen Golf (VII) GTI FL (169 kW)

Výfuky Akrapovič pro vozidla Volkswagen

Výfuky Akrapovič pro vozidla Volkswagen

Německá automobilka Volkswagen patří k největším na světě a v našich končinách ji není třeba dlouze představovat. Pro oblíbené modely Volkswagen má Akrapovič v nabídce špičkové sportovní výfuky z nejlepších dostupných materiálů, které zajistí zvýšení výkonu i jízdních vlastností a zážitků. K dispozici jsou výfukové systémy speciálně vyvinuté a testované pro Volkswagen Golf (VII) GTI, Volkswagen Golf (VII) GTI FL (169 kW), Volkswagen Golf (VII) GTI FL Performance (180 kW).

K perfektnímu fungování a sladění výfuku s vozidlem VW poslouží ucelená řada komponentů a doplňků, která zahrnuje Výfuk Slip-On line (Titan), Titanové sportovní výfuky Evolution Line, Zadní karbonový difuzor, Výfuk Slip-On Race Line (Titan), Titanové závodní výfuky Evolution Race Line, Downpipe / Spojovací trubka (Nerez).