Volkswagen Golf (VII) GTI

Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Volkswagen. Dodejte svému automobilu Volkswagen Golf (VII) GTI více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Golf (VII) GTI máme v nabídce výfuky slip-on, sportovní výfuky, karbonový difuzor, závodní výfuky slip-on, závodní výfuky.

Výfuky pro Volkswagen Golf (VII) GTI dle roku výroby

Doplňující informace k Volkswagen Golf (VII) GTI

Výfuky Akrapovič pro vozidla Volkswagen

Výfuky Akrapovič pro vozidla Volkswagen

Německá automobilka Volkswagen patří k největším na světě a v našich končinách ji není třeba dlouze představovat. Pro oblíbené modely Volkswagen má Akrapovič v nabídce špičkové sportovní výfuky z nejlepších dostupných materiálů, které zajistí zvýšení výkonu i jízdních vlastností a zážitků. K dispozici jsou výfukové systémy speciálně vyvinuté a testované pro Volkswagen Golf (VI) GTD, Volkswagen Golf (VI) GTI, Volkswagen Golf (VI) TSI 1,4 (118KW), Volkswagen Golf (VI) TSI 1,4 (90KW), Volkswagen Golf (VI) TSI 1,8, Volkswagen Golf (VII) GTI, Volkswagen Golf (VII) GTI FL (169 kW), Volkswagen Golf (VII) GTI FL Performance (180 kW), Volkswagen Golf R, Volkswagen Scirocco R.

K perfektnímu fungování a sladění výfuku s vozidlem VW poslouží ucelená řada komponentů a doplňků, která zahrnuje Karbonové koncovky výfuku, Sada spojovacích trubek výfuku (Vhodná pro sériový výfuk, Nerez), Výfuk Slip-On line (Titan), Titanové sportovní výfuky Evolution Line, Zadní karbonový difuzor, Výfuk Slip-On Race Line (Titan), Titanové závodní výfuky Evolution Race Line, Downpipe / Spojovací trubka (Nerez).