Volkswagen Golf (VII) GTI

Volkswagen Golf (VII) GTI
Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Volkswagen. Dodejte svému automobilu Volkswagen Golf (VII) GTI více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Golf (VII) GTI máme v nabídce výfuky slip-on, sportovní výfuky, karbonový difuzor, výfuky.

Výfuky pro Volkswagen Golf (VII) GTI dle roku výroby

Doplňující informace k Volkswagen Golf (VII) GTI

 

Volkswagen Golf (VII) GTI

Volkswagen Golf (VII) GTI

Volkswagen Golf (VII) GTI je sportovní a výkonnější variantou klasického rodinného hatchbacku sedmé generace. Auto původem praktické, nabízí na běžné silnice třeba technologii start-stop, průměrnou spotřebu 6 litrů na 100 kilometrů, a to i díky šestistupňové převodovce, která zajišťuje právě ekonomickou, plynulou a zároveň pohodlnou jízdu.

Na druhé straně nabízí Volkswagen Golf GTI výkonnostní upgrade. Auto s vylepšeným motorem se 169 kilowatty dokáže zrychlit z nuly na sto za 6,5 sekundy a pyšní se maximálkou 250 km/h. U některých modelů byly také vylepšeny brzdy a diferenciál s omezeným prokluzem, díky čemuž má Golf GTI při projíždění zatáčkami lepší a neutrálnější odezvu i při vyšších rychlostech. Too se obzvlášť hodí při jízdě závodních okruzích.

Ještě vyšší výkon lze získat instalací některého z výfuků Akrapovič, ať už z řady Slip-On nebo Evolution.

Volkswagen

Volkswagen

Německá automobilka Volkswagen patří k největším na světě a v našich končinách ji není třeba dlouze představovat. Pro oblíbené modely Volkswagen má Akrapovič v nabídce špičkové sportovní výfuky z nejlepších dostupných materiálů, které zajistí zvýšení výkonu i jízdních vlastností a zážitků. K dispozici jsou výfukové systémy speciálně vyvinuté a testované pro Volkswagen Golf (VII) GTI, Volkswagen Golf (VII) GTI FL (169 kW), Volkswagen Golf (VII) GTI FL Performance (180 kW).

K perfektnímu fungování a sladění výfuku s vozidlem VW poslouží ucelená řada komponentů a doplňků, která zahrnuje Slip-On Line (Titanium), Titanové sportovní výfuky Evolution Line, Zadní karbonový difuzor, Výfuk Slip-On Race Line (Titan), Titanové výfuky Evolution Race Line, Downpipe / Spojovací trubka (Nerez).