Chevrolet Corvette Stingray/Grand Sport (C7) 2019

Chevrolet Corvette Stingray/Grand Sport (C7) 2019

Výfuky Akrapovič vám umožní plně využít potenciál vozidel Chevrolet Corvette 2019. Dodejte svému automobilu Chevrolet Corvette Stingray/Grand Sport (C7) rok výroby 2019 více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro Corvette Stingray/Grand Sport (C7) rok výroby 2019 naší v nabídce najdete sportovní výfuky, výfuky slip-on, ovládače klapek nebo jejich Control Kit.

Doplňující informace k Chevrolet Corvette Stingray/Grand Sport (C7) 2019

Chevrolet

Chevrolet

Do nabídky amerického Chevroletu patří kromě SUV, crossoverů a pickupů také sportovní Corvette. Tento legendární model se vyrábí už od padesátých let a s výfuky Akrapovič můžete ještě vylepšit jeho výkon a zvuk.

Sortiment výfukových systémů pokrývá modely Chevrolet Corvette Stingray/Grand Sport (C7), Chevrolet Corvette Z06 (C7), Chevrolet Corvette Stingray (C8), Chevrolet Corvette Stingray (C8) - OPF/GPF a zahrnuje Sada ovladače klapek, Ovládací sada, Titanové sportovní výfuky Evolution Line, Slip-On Line (Titanium), Sada spojovacích trubek výfuku s katalyzátorem (Nerez), Sada spojovacích trubek výfuku bez katalyzátoru (Nerez).

Chevrolet Corvette Stingray/Grand Sport (C7)