Nissan 370Z 2009

Nissan 370Z 2009
Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Nissan. Dodejte svému automobilu Nissan 370Z rok výroby 2009 více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro 370Z rok výroby 2009 máme v nabídce sportovní výfuky, výfuky slip-on, koncovky výfuku.

Doplňující informace k Nissan 370Z 2009

O značce Nissan

Nissan

Japonský výrobce aut Nissan ma v nabídce několik sportovně orientovaných modelů aut jako Nissan 370Z, Nissan GT-R.

Tyto vozy nabízejí značný potenciál k výkonnostním úpravám a právě sportovní výfukty Akrapovič jsou jednou z cest, jak snížit odpor odvodu spalin, zvýšit výkon a točivý moment, snížit hmotnost a posílit zvukový zážitek.

Výrobce výfuků Akrapovič pro značku Nissan nabízí produkty jako sportovní výfuky, výfuky slip-on, koncovky výfuku, výfuky a to konkrétně pro modely Nissan 370Z, Nissan GT-R.

Sortiment Akrapovič pro automobily Nissan zahrnuje Výfukový systém Evolution Line (Nerez) (Evolution Line (SS)), Výfuk Slip-On Line (Nerez) (Slip-On Line (SS)), Karbonové koncovky výfuku (Tail pipe set (Carbon)), Slip-On Line (Titanium), Titanové výfuky Evolution Race Line (Evolution Race Line (Titanium)), Sada downpipe / spojovacích trubek (Nerez) pro standardní turbodmychadla (Downpipe / Link pipe set (SS) for stock turbochargers), Spojovací trubka (Nerez) pro aftermarket turbodmychadla (Link pipe (SS) for aftermarket turbochargers), Titanové sportovní výfuky Evolution Line (Evolution Line (Titanium)) 

Nissan 370Z