MINI JCW Coupé (R58) 2014

Výfuky Akrapovič umožní plně využít potenciál vozidel Mini. Dodejte svému automobilu Mini JCW Coupé (R58) rok výroby 2014 více výkonu a točivého momentu, nižší hmotnost a ještě intenzivnější zvukový projev. Pro JCW Coupé (R58) rok výroby 2014 máme v nabídce koncovky výfuku, sportovní výfuky.

Doplňující informace k MINI JCW Coupé (R58) 2014

Výfuky Akrapovič pro vozidla MINI

Výfuky Akrapovič pro vozidla MINI

Britská značka Mini je dodnes synonymem pro stylové kompaktní vozy. Ty však zejména ve variantách Cooper a John Cooper Works nabízejí také pozoruhodné jízdní výkony, které můžete ještě posílit použitím výfukového systému Akrapovič. Dodáte jim tak více výkonu a zvuk, který zrychlí tep a posílí řidičské zážitky.

Pro modely Mini Cooper S (R56) / Cooper S Cabrio (R57), Mini Cooper S Coupé (R58), Mini Cooper S Roadster (R59), Mini JCW (R56) / JCW Cabrio (R57), Mini JCW Coupé (R58), Mini JCW Clubman ALL4 (F54), Mini JCW Countryman ALL4 (F60) máme v nabídce Karbonové koncovky výfuku, Sada koncovek výfuku (Titan), Downpipe (Nerez), Výfukový systém Evolution Line (Nerez), Ovladač výfukových klapek Akrapovič Sound Kit, Sada spojovacích trubek Evolution (Nerez), Výfuk Slip-On line (Titan).